İnsanlık tarihi kadar eski olan temizlik kavramı, ilerleyen zamanın koşullarına göre farklı evrimler geçirerek günümüze değin temel insan gereksinimi olarak gelmiştir. Hititler döneminde yapılan su kanalları, yine M.Ö. yakılan ateş küllerinin, yağmurlarla birlikte, akarsulara karışıp, akarsu kenarında temizlik yapan insanların suyun köpürdüğünü görerek sabunun bulunuşu, temizlik kavramı derinliğinin ne kadar eski olduğuna dair örneklerdir. Günümüze gelindiğinde ise, gelişen bilim ve teknoloji desteği ile temizlik kavramı yine temel bir insan gereksinimi olarak en önemli uygulamalrdan biri olarak kaldığı gibi oldukça verimli ve komlex bir yapıya bürünmüştür.

Yüksek teknoloji temizlik makinaları gelişmiş, performansı yüksek temizlik maddeleri gelişmiştir.
Yine gelişen dünya düzeninde, sanayileşen toplumlarda, bayanlarında iş gücüne katılması, toplu çalışma ve yaşam alanlarının artması nedeniyle temizlik hizmetlerinin de bir endüstri haline gelmesine neden olmuştur. Bu nedenlerle oluşan temizlik hizmetleri talebi temizlik firmaları gibi oranizasyonları zorunlu kılmıştır.

Yukarıda anlatılan nedenler ile bu hizmeti almanın neredeyse zorunlu olduğu günümüzde, Layc temizlik firmaları diyerek ulaştığımız bu portalda temel amaç, size en yakın, en doğru, temizlik firması istanbul ili ve ilçelerinde dizin halinde bilginize sunulmaktadır. İstanbul Layc temizlik firmaları içerisinde belirli kalite proseslerini kendine ilke edinmiş, beklentilerinizi en üst düzeyde karşılayacak firmalara portlımızda bir takım öncelikler verilmiştir. Ayrıca bu portalda bir başka misyon olarak ise temizlik hizmeti veren İstanbuldaki temizlik firmaları, temizlik makinaları, temizlik kimyasalları, v.b. tedarik ve sarf ihtiyaçlarının en doğru ve en uygun seçeneklerle teminine yardımcı olmaktır.

Temizlik hizmeti almak isteyenlerin, portalımızda kendisine en uygun İstanbul temizlik firmasını seçebileceği gibi, hizmet sunmak hedefinde olan Nebi temizlik firmaları da portalımızın firma ekle menüsünden kendi temizlik şirketini eklemesi mümkün kılınmıştır. Temiz ve sağlıklı günler dileklerimizle…