Firmamız dış cephe cam temizlik yahut cam temizliği konularında uzun yıllardır deneyimli bir firmadır. Dış cephe temizliği’nde madeni ve cam yüzeyler birbirinden ayrıcalıklı değerlendirilmeli ve iki yüzeyinde cam silme temizlik kimyasalı kendine münhasır olmalıdır.

Uygulanan ve kullanılan kimyasallar kesinlikle TSE belgesine sahip ürünlerden seçilmelidir. Zira yanlış yapılan dış cephe cam temizlik hizmeti etken ve kalıcı çözümden çok aşırı geçici ve cepheye zarar sağlayan bir hizmetten öteye gitmez, aksine korozyonu hızlandırır. Öteki bir konuda muhakkak yeni iş güvenliği yasasına müsait ekip ve ekipmanlarla çalışmaktır.

Yapılan araştırmalar ve tecrübelerimiz doğrultusunda gördük ki dış cephe temizliği yılda en az iki kez yapılmalı ve binamızı korozyona karşı korumalıyız. Doğru yapılan dış cephe cam temizliği cephelerin yağmur, kar ve toza karşı en fazla korumasını sağlayacağı benzeri estetik görünümlerini de koruyacaktır. Bir başka önemli husus ise; hariç cephe cam temizliğini oluşturan şirket ve ya şahısların iş güvenliği açışından hariç cephe cam temizliği yapan personellerin SGK lı olmaları ve müşteriye bu konu için güven vermeleridir.

Dış cephe alikoband, alemiyon, metal, kaplama, cam giydirme cephe, plaza ya da yüksek bina çeşidi ne olursa olsun binanızın konumuna göre vinç yardımı, asma sepet yardımı, makaslı platform, örümcek vinç veya teleskopik uzatma ile binanıza müsait bir çözüm önerilir.

Cephenizin periyodik (sürekli) temizlik silimi hakkında sözleşme önerilerimizi dikkate almanızı önerir çalışmamızın devamını dileriz…