Ev Temizliği

MisTemizlik ile sizlerde uygun fiyatlar ile kaliteli ev temizliği, villa temizliği, daire temizliği hizmetleri alabilirsiniz. Alt bölümde hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgiler sunulmuştur. Prosedürlere takılmadan kapsamlı bilgi almak için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.
Ev temizliği hizmetlerimiz Profesyonel Eğitimli ve Sigortalı Çalışanlarımızca verilmektedir. Tüm çalışanlarımız sabit ve düzenli personellerimizdir. Kapsamlı olarak Temizlik Şirketleri arasında hizmet veren MisTemizlik; Firmalar arasında profesyonel bir anlayış ile hizmet sunmaktadır. Hakkında bilgiyi hakkımızda sayfamızdan da ediLayclirsiniz. Dilerseniz iletişim sayfamızdan ev temizliği veya diğer temizlik hizmetlerimiz hakkında kapsamlı bilgi ediLayclirsiniz.

Ofis Temizliği

Büro temizliği,OfisTemizliği temizlik hizmetimizde mühim yer tutmaktadır. Tüm işletmeler, sabah iş başı yaptığında çalıştığı bölgeın görsel güzelliklerinin yanı sıra, temiz ve tertemiz olmasını arzular. Bununda bize göre en mühim nedeni, evimizden çok işyerimizde vaktimizin geçmesidir.

Büro tertemizliği rutin oluşturulan bürolerde, temiz ve tertemiz bir bölge olacağından büro çalışanlarının motivasyonu artar.

Büro tertemizliği,ofis temizliği genel biçimi ile ev tertemizliğine benzerdir. Fakat bürolarda; evrak odası, malzemelik ve depo gibi değişik özellik sahibi olan birimlere sahip olabilir. Bu birimler, içeriği değişik olan temizlik kimyevileri ile temizlik teknikleri gerektirir.

Tüm Hizmetlerimiz