Layc Temizlik Hizmet’te Kalite ve Güven Temel Sloganımız!

Temizlik Hijyen ve Kaliteli Hizmet… Layc Temizlik Hizmetleri Temizlik Şirketimiz yaşadığınız her mekana ve ortama hijyenik özel temizlik çözümleri sunar. Verdiği danışmanlık, eğitim ve personel desteği müşterilerimizin taktirini kazanmayı amaç edinmiş olan firmamız İstanbul ‘da temizlik ve hijyen konularında en geniş mekanlarda dahi en üstün hizmeti verebilecek donanımlı personel ve olanaklara sahiptir. Hizmet alanlarında Apartman Temizliği , Büro Temizliği , Cam Temizliği ,Ev Temizliği ,  İnşaat Temizliği , Ofis Temizliği, Dış Cephe Temizliği, İnşaat Sonrası Temizlik, Havuz Temizliği, Bahçe Bakımı Ve Temizliği, Apartman Temizliği, Site Konut Temizliği hizmetlerinin yanısıra  Yatılı hasta ve çocuk bakım hizmetleri verilmektedir ayrıca inşaat  işleri ev tadilatı ve çatı onarım faaliyetleri yürütmektedir.  

Biz En İyisiyiz!

İstanbul’da birçok farklı alanda temizlik hizmeti veren firmamız kurumsal alanlarda da profesyonel çalışmalar yapmaktadır.
Ofis temizliği, inşaat temizliği, ev temizliği, cam temizliği gibi birçok alanda gerek tek seferlik gerek rutin hizmetler vermekteyiz.
İstanbul’da öncü temizlik firmalarından olan Layc Temizlik personel temininde her zaman olduğu gibi yine sizlerin yanındadır. Bireysel veya kurumsal ihtiyaçlarınızda genç ve tecrübeli personelleriyle beraber aynı zamanda uygun fiyat politikası ile her zaman yanınızda olmaya devam edecektir.
Kurumsal temizlik alanında ilk hedefimiz kaliteli ekipman, çalışkan ve işine saygılı ekibimizle her zaman en iyisi için uğraşarak sizlere hijyenik çalışma ortamı oluşturmaktır.